h1

Kodėl Piniginės Lygybės Sistema?

4 lapkričio, 2011

Mūsų supratimu daugiausia kančių kurios šiuo metu patiriamos žemėje yra dėl žmonių nenoro lygiai dalintis gyvybiškai svarbiais resursais vieni su kitais. Taip greičiausiai buvo jau nuo pradžių pradžios. Ir amžiams bėgant ši sistema kurioje mes egzistuojame dar specializavozi, taip tapdama vis žiauresnė. Nelygybė ir visiškas gyvenimo nepaisymas kurį mes kaip žmonių racė įkūnijame, šiuo metu mus veda į kryžkelę: ar mes sustosime ir pradėsime vieni kitus gerbti kaip lygius sau ar mes užbaigsime šį ciklą užbaigdami šią žmogaus kelionę?

Ką mes siūlome – yra sukurti platformą kuri leistų žmogui pailsėti nuo beprotystės. Tai gali būti realizuota įgyvendinant Piniginės Lygybės Sistemą, kurioje kiekvienas žmogus šioje žemėje įgaus teisę turėti besaligines pajamas – nuo gimimo iki mirties. Piniginė Lygybės Sistema būtų orientuota į baimės išgyventi panaikinimą iš mūsų “gyvenimo” formulės. Tai duos pradžią tam tikram lygybės lygmeniui kuriame mes jau galėsime pradėti mokytis suprasti ką tai reiškia gyventi kartu ir vienas kitu pasitikėti.

Paprastai kalbant, pinigai yra įrankis kurį sistema nuadoja žmonių kontrolei užtikrinti ir išsaugoti .

Mes teigiame kad pinigai gali būti panaudoti gėriui – jei mes suprasime kaip jie veikia ir pakeisime jų veikimo taisykles. Tada mes galime sudaryti naujus tarpusavio susitarimus apie tai kaip norėtume toliau gyventi, kad visais būtų pasirūpinta vienodai .

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: