h1

Ar aš neprarasiu laivo pasirinkimo Piniginės Lygybės Sistemoje?

Pradžioj paklauskime savęs ką gi reiškia turėti laisvą pasirinkimą? Ir ar jis egzistuoja dabartinėj kapitalistinėj sistemoj? Ar jus turit laisvą pasirinkimą ar pasirinkimą kurį jums suteikia pinigai?

Šiuo momentu laisvas pasirinkimas neegzistuoja taigi ir prarasti jo negalite. Ištiesų tai Piniginės Lygybės Sistemoje jūs gausite laisvą pasirinkimą nes galėsite turėti tai ko dabar negalite dėl pinigų trūkumo. Nes, pažiūrėkite, visi jūsų pasirinkimai riboti tuo kiek pinigų jūs turite.

Piniginės Lygybės jūs turėsit prieinamumą prie visko ir todėl jūs pirmą kartą egzistencijos istorijoje turėsit laisvą pasirinkimą. Ir jūs nebūsite verčiamas daryti pasirinkimų ar sunkiai dirbti kad gautumėte turėti tai ką norite. Dabartinėj sistemoj norėdami turėti, nusigauti iki savo pasirinkimo dažnai esame priversti apleisti vaikus ir šeimą, žudyti gyvūnus, kirsti miškus, teršti žemę. Dabar gi galėsime tai turėti su minimaliom pastangom kur turėsim daug daugiau laiko mėgautis gyvenimu.

Taigi aš metu jums iššūkį – išstudijuokite tai ką mes jums sakome. Neleiskite pasipriešinimui jumyse kuris jus vos nemirtinai gąsdina kai tik išgirstate jog jums reikės kažkuo dalintis sustabdyti jūsų. Išsiaiškinkite kas ištiesų yra laivas pasirinkimas.

Laisvas pasirinkimas turėti bet ką iš to kas yra galima ir įmanoma – tai yra laisvas pasirinkimas. Taigi vienintelis būdas nusigauti ten kur visi turėsime laisvą pasirinkimą yra per Piniginės Lygybės Sistemą.

Skaitykite viską apie kokie pasirinkimai yra galimi, skaitykite mūsų blogus kur sužinosite kaip mes galime pakeisti savo ateitį į tokią kurį rūpinsis visais.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: