h1

Ar aš turėsiu savo nuosavą namą?

Iš pradžių būtų gan išmintinga kad kiekvienas turėtų sau priklausantį namą. Žinoma galime numatyti jog laikui bėgant, kai mes pasieksime kiek aukštesnį suvokimo lygį,  mes nebeturėsime sau priklausančio namo bet tiesiog naudosimės namu nuo gimimo iki mirties, o po to namas tiesiog bus perduodamas kitiems atsižvelgiant į tai kas geriausia visiems.

Ilgainiui, to kas mums duodama žemės, negalima bus savintis ir taip pat paveldėti, nes tai tiesiog nebus niekieno priklausomybė. Tačiau šitame pereinamumo laikotarpyje mes turėsime praeiti periodą  kuriame, pavyzdžiui, turėsime Bazinę Pajamų Dotaciją ir kur nekilnojamo turto nuosavybė bus svarbus dalykas nes tame bus atkuriama visų žmonių patirtis, ką tai reiškia turėti savo nuosavybę. Bet nebus leidžiamas dagiau negu vienas toks nuosavybės objektas ir jūsų nekilnojamas turtas taip pat bus atitinkantis jūsų šeimos dydį ir atitinkantis jūsų specialius poreikius. Pats turtas vertės neturės ir pardavimas nebus galimas, tik keitimas. Sakykime jūs esate Prancūzijoje ir norėtumėte keltis į Ispaniją, tai tiesiog surandate šeimą kuri norėtu keltis į Prancūziją – tai bus galima lengvai padaryti.

Nekilnojamas turtas neatliks jokios kitos reikšmės kaip tik būti parama jums kaip gyvenimui kol esate čia žemėje. O jūsų atsakomybė bus šio būsto priežiūra ir tai bus kaip reprezentacija to kas jūs esate, kaip jūsų asmenybės atspindys, jūsų suvokimo apie gyvenimo vertingumą įrodymas. Jeigu jūs neprižiūrėsite savo turto tai bus interpretuojama kaip jūsų nepagarba gyvenimui ir jo nevertinimas ir į jus bus žiūrimą kaip į potencialią grėsmę visuomenei ir todėl bus intervencija.

Mes negalime laukti kol įvyks pasekmės kurios vėliau nebegalės būti pataisytos. Intervencija bus ankstyvosiose fazėse  kai tik elgesys rodys funkcijos sutrikimų požymius. Mes visada stengsimės išvengti pasekmių – kaip tai buvo rašoma šventuosiuose raštuose -mes ridename akmenis nuo artimo kojų, kad jie nesusižeistų ir mirtinai nenukraujuotų ar nepultų į neviltį ir įniršį dėl to jog niekam nerūpėjo. Mums rūpės, kaip vienam žmogui už kitą. Tai yra Piniginė Lygybė – tai yra apie ką jūs svajojote – ir jei bent kas mėgins suklaidinti jus ir atitraukti nuo šito – žinokite, jog jie ištiesų yra sutrikę ir jiems reikalinga korekcija. Pasižymėkite kas jie tokie, kad ateityje, kai mes priartėsime prie tokių galimybių, galėtume iškart suburti visus tokius padarus ir suteikti jiems kuo skubesnę pagalba, kad jie kaip ir visi kiti įgautų tą suvokimą apie tai kas yra ištiesų nuostabi egzistencija ir gyvenimas. Norėdami visu tuo dalintis su jais mes iškart suteiksime jiems visą reikiamą paramą parodydami savo brolišką meilę.

Ar jūs nenorėtume jog jums praradus savo teises ir negalint mėgautis gyvenimo džiaugsmais jumis būtu  taip pat pasirūpinta ir problemos kurios egzistuoja įspaustos į jūsų vandenis būtų pakoreguotos? Ir tarp kitko, per ateinančius 8 metus mes steigsime laboratorijas kuriose parodysime kaip žmogus gali psichologiškai būti atuojamasm ir įvertintas tam kad specifiškai nustatyti sutrikimus ir koregavimo galimybes. Todėl ateities psichologija nebus tai kas egzistuoja šiandien – bus įmanomas fizinis matavimas, kur fizinis kūnas bus nufotografuojamas ir iš to nustatoma problemos priežastis ir visas mechanizmas ir kur bus matoma reikalinga korekcija.  Vėliau bus kryžmiškai patikrinama ir taip tokiu būdu iš lėto bus pasirūpinta kad disfunkcinių žmonių tiesiog nebeliktų.

Laisva valia čia butų jūsų atstatymas į poziciją kur jūs būsite gabus laisvai rinktis aukščiausia įmanomą gyvenimą. Tik čia jūs laisvas rinktis. Bet kuri kita laisvos valios forma kuri egzistuoja kapitalistinėje, socialistinėje, demokratijoje sistemose šiuo metu yra visiškai nepriimtina todėl kad neegzistuoja jokios moralinės direktyvos, kurios užkirstų kelią tokiam piktnaudžiavimui koks yra dabar.

Taigi prisijunkite prie mūsų – skaitykite mus kur pamatysit kad mūsų gretos auga ir vis daugiau ir daugiau atsiranda rašančių save į laisvę žmonių. Būkite vienas iš jų.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: