h1

Ar aš vis dar galėsiu pirkti tai kas man patinka?

Pirkti nereikės kadangi viskas jums bus ir taip prieinama. Visų pirma tai bus daiktai pirmiausio reikalingumo – tokie kaip maistas, drabužiai, pastogė, kompiuteris – tokie dalykai bus automatiškai parūpinami logistinės valdymo sistemos kur jūs būsite nuo gimimo dienos priregistruojamas ir taip jūs įgysite teises į savo dalį resursų reikalingų tam kad užtikrintų nuostabų jūsų laiką šioje žemėje.

Be visų pirmaeilių daiktų jūs taip turėsite priėjimą prie naujovių – bus daugiau dėmesio skiriama naujiems išradimams mokslo ir kitose srityse, taigi atsiradus naujiems produktams kaip sakykim naujas video žaidimas ar panašiai ir jeigu žmonės pareikš norą tokį dalyką įsigyti tai beabejos jis bus pradedama gaminti dideliais kiekiais taip suteikiant galimybę visiems įsigyti tą produktą. Čia jūs jau turėsite tai pirkti.

Svarbiausia visame šitame aišku bus viena aplinkybė kurią kiekvienas naujas produktas turės patenkinti – ar tai yra tai kas geriausia visiems ir ar tas produktas nekenkia kitiems. Šioks toks kenksmingumas bus neišvengiamas, todėl bus stengiamasi kiek įmanoma jį sumažinti. O tas kenkimas yra todėl jog mes judame gyvoje– kaip bebūtų gilesnis egzistencijos suvokimas pasieks šiuos taškus vėlesnėse mūsų gyvenimo stadijose.

Vėliau, po Piniginės Lygybės Sistemos bus didesni klausimai kuriuos mes savęs klausime – ar mes keliausime į kitas planetas? Ar egzistuoja ateiviai? – taigi į panašius klausimus bus žiūrima tik po to kai turėsime stabilią visuomenę – ką padarys Piniginė Lygybė.

Čia jūs galėsite būti bet kas – galbūt jūs busite išradėjas kažko kas šiuo metu negali būti išrasta nes tam nėra skiriama pinigų. Kriterijai pasikeis ir nebebus pagrįsti pinigais ir pelnu bus pagrįsta nauda visai gyvybei.

Užsukite pas mus ir skaitykite laisvės blogus kur jūs rasite visą išsamią informaciją apie naujo pasaulio, kuris gerbs visas gyvybės formas,  veikimą ir jūs lengvai galite tapti jo dalimi.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: