h1

Ar Bilas Geitsas vis dar bus Bilas Geitsas piniginės lygybės Sistemoje?

Ne, žinoma ne. Šiuo metu Bilas Geitsas turi supratimą jog jam kažkas priklauso ir dėl savo finansinės galybės jis gali įtakoti tam tikrus sprendimus ir jis yra dalis korporacijos kuri turi spendimų priėmimo metodiką kuri šiuo metu paremta tik pelno gavimo tikslu. Taigi visi sprendimai nėra tai kas geriausia visiems bet kas geriausia korporacijai, kas duos pelną.

Microsoft ar bet kokia kita operacinė sistema pasikeis dramatiškai Piniginės lygybės Sistemoje kadangi visas procesas pakryps visai kita linkme. Nuo šiol sprendimai bus priimami pagal tai kas geriausia visuomenei o ne pelno gavimo sumetimais ir tokie dalykai kaip pastovus sistemos tobulinamas pelno tikslams nebeegzistuos. Sistemos tobulėjimas bus meistriškumo matuoklis. Personalinio kompiuterio operacinė sistema bus pas visus vienoda ir tai bus pati geriausia galima sistema ir ji bus tik viena- geriausia.

Bilui Geitsui nebereikės rūpintis milijardų uždirbimu, jam teks susirasti kitokius laiko leidimo būdus. Gal savyje jis ras tikrą geranoriškumą ir taps tikru naujo pasaulio rėmėju, pasaulio kuris geriausias visiems. Arba jis ir toliau stengsis pasipelnyti iš savo padėties kurią jis sukūrė pinigų dėka ir tariama kontrole korporaciniu atžvilgiu.

Visa tai bus visiškai nebesvarbu Piniginės Lygybės Sistemoje kadangi viskas priklausys visiems, net jei jūs išradėjas ar tas kuris viską sudėliojote į vieną visumą  – jūs visa tai darysite ne sau, jūs darytsite tai visų žmonių naudai. Tai yra tikrasis siekis vertas pagarbos, tai yra „mylėk savo artimą kaip save patį“, tai Piniginės Lygybės Sistemos ateitis, tai taip yra tai ką kiekvienas žino jog taip turėjo būti bet pritrūko drąsos tai įgyvendinti.

Taigi stokitės dabar, nustokite bijote ir paremkite tai kas geriausia visiems.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: