h1

Ar chemikalai vis dar bus gaminami?

Kaip pavyzdį paimkime odos priežiūrą.

Taigi pasižiūrėkime į šio pasaulio kompoziciją, pažiūrėkite ir į savo kūno kompoziciją – visa tai susideda vien iš chemikalų, viskas kas yra čia yra chemikalai. Visa kas egzistuoja šioje egzistencijos plotmėje turi savo vietą cheminių elementų lentoje. Chemikalai tarpusavyje jungiasi ir taip formuojasi daiktai, taigi todėl chemikalai bus.

Tai yra natūralu. Žodis natūralus kyla iš vartojiškumo.

Visi chemikalai yra natūralūs. Kai kuriuos iš jų mes atradome ardydami cheminius junginius – taip sukurdami naujas jungtis ir pavadindami jas – kaip pavyzdžiui plastmasė.  Taigi viskas iš esmės yra natūralu.

Kas yra geriausia ir būtina odai bus suteikta. Čia žinoma svarbu suprasti visą mechanizmą – Oda yra savaime funkcionuojantis gyvas organizmas ir todėl jis funkcionuoja reaguodama į aplinkq. Pavyzdžiui jeigu jūs į odos aplinką pristatote kokias tai odos priežiūros priemones – oda pakeis savo funkcionalumą. Jeigu jūs leisite odai veikti pagal jos pačios atsakomybę jūs pamatysite kad daugumoje atvejų oda gali funkcionuoti gana efektyviai savaime – ir jums net nereikia natūralių produktų. Pats tokių produktų egzistavimas specialiai sukurtas ir pristatytas kapitalistinėje vartojiškumo sistemoje tik su tikslu vieniems nešti pelną o kitiems likti vergais. Taigi jeigu jums tinka tokia esanti jūsų kaip vergo pozicija kur jūs šventai tikite kad tai kažką reiškia – jūs ištiesų turite rimtą religingumo problemą,  jūs sukūrėte odos priežiūros religiją – o odos priežiūros religija tikrai nėra religija kurią būtų patartina sekti.

Vaikų odos atveju – vaikų oda iš savęs yra gan efektyvi prižiūrėti save. Jeigu yra alerginė reakcija – dažniausiai pristatant kokį tai išorinį veiksnį vaiko priežiūroje – kai pavyzdžiui magiškieji naujojo amžiaus pampersai jūs pamatysite kad kai kurių vaikų oda reaguoja o kai pakeičiate į medvilninius reakcijos nebelieka, taip pat daug reiškia ir muilas kurį naudojate. Žinoma mes stengsimės kad produktai būtų tik tokie kurie yra geriausi ir veiksmingiausi tokiais atvejais.

Tačiau tikėjimas jog jūsų oda nėra efektyvi prižiūrėdama pati save ir nėra sukurta būti tai kas jums geriausia – tai yra visiškas kenkimas sau ir yra patartina tiesiog neskirti daug laiko tokiam savi-žlugdančiam elgesiui.

Skaitykite apie viską mūsų bloguose ir išmokite kaip išvaduoti save iš odos priežiūros religijos. Prisijunkite prie mūsų Desteni.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: