h1

Ar daktaro atlyginimas bus toks pat kaip ir valytojo?

Didesnis klausimas būtų ar valytojas egzistuos? Nes jeigu visi būsime lygūs – kas reiškia jog daktaras ir valytojas gaus vienodą atlygį, jų gyvenimo vertė bus vienoda – tai akivaizdžiai mes nebeturėsime valytojų.

Pažiūrėkime kur mes dabar turime valytojus- jie pagrinde yra didžiuliuose pastatuose kurių varomoji jėga yra žmonių vartojiškumas, taip pat didžiuliuose mokymo įstaigų pastatuose kurie varomi ant pinigų ir nelygybės sistemos ir kur žmogus yra nuvertinamas iki to jog turi valyti jums iš paskos ko jūs pats nedarote.

Taigi valytojai nebeegzistuos. Mes turėsime žmonių kurie domėsis apie tai kaip perdirbti žmonių atliekas į naudingas formas kurias būtų galima panaudoti kitų gyvybės formų palaikymui. Tai bus reikšminga mokslo sritis ir tie kurie jos imsis –tai bus jų meilės išraiška. Bet visgi tai nebus valytojo darbas – tai bus mokslininkas.

O daktarai bus dabar žmonės kurie darys ką daro iš meilės o ne dėl pinigų. Taigi meilė pinigams išnyks nes jie neturi vertės – tikra vertybė yra gyvenimas – todėl grįš meilė gyvenimui ir ji bus varomoji jėga ir reikiama motyvacija daryti tai kas geriausia visiems.

Prisijunkite prie mūsų ir skaitykite mūsų blogus. Pažvelkite į ateitį ir raskite savo vietą.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: