h1

Ar egzistuos bankai Piniginės Lygybės Sistemoje?

Kiekvienas turbūt pamanys kad pinigai ir bankai yra neišskiriami dalykai ir visada eina kartu, bet ne Piniginės Lygybės Sistemoje. Jei pažiūrėsime bankai yra tiesiog paslaugų tiekėjai kurie uždirba savo pinigus kontroliuodami jų judėjimą. Piniginės Lygybės Sistemoje stimulo ir priežasties pelnui nebebus   – ir todėl bankinė sistema daugiau nebeegzistuos.

Bankų pastatai, iš kitos pusės, gali visai gerai pasitarnauti – jie gali tapti, pavyzdžiui, bendruomenės centrai kur žmonės susiburs ir kartu galės dirbti bendram tikslui – pagrindinis tikslas užtikrinti kad bendruomenė būtų pilnai funkcionuojanti ir tobulėjanti visuma.

Piniginės Lygybės Sistemoje pinigai nebus niekieno nuosavybė – vienintelė nuosavybė bus pats Gyvenimas. Piniginės Lygybės Sistema bus tiesiog logistinė sistema kurios pagrindinė funkcija tai resursų paskirstymas individualiame ir globaliniam lygmenyje.

Taigi, prisijunkite prie mūsų kad ištikrųjų sužinotumėte ką reiškia būti laisvu, laisvu nuo to balso galvoje kuris į jus buvo užprogramuotas padaryti jus geru vartojimo vergu – ir tada rasite kitą balsą kurio nepastebėjote- gyvenimo balsą. Dabar pats laikas prisijungti ir susijungti ir tapti tikra Vienybe ir Lygybe kaip pats gyvenimas.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: