h1

Ar egzistuos pasieniai Piniginės Lygybės Sistemoje?

Ne pasieniai nebeegzistuos. Jūs esate viena gyvybė.

Egzistuos regionai su savo kultūriniais bruožais ir įtakom. Žinoma jūs busite laisvas keliauti kur tik panorėsit ir taip pat galėsite kestis gyvenamosiom vietom su kitais žmonėm iš kitų šalių.

Taigi pasieniai neegzistuos bet egzistuos vienintelis principas – tai kas geriausia visiems. Tai reiškia jog jūs busite laisvas keliauti tačiau jeigu jūsų judėjimas kels disharmonija aplink jus tai beabejo bus ženklas kad reikalinga intervencija ir reikia užtikrinti jog nebūtųs jokio žalos ir kad tai kas geriausia visiems visada būtų pirmenybė.

Dėl praktinių sumetimų visada prisiminkite – tai kas geriausia visiems yra vienintelis įstatymas ir turi būti gyvenimas įkvėpimas po įkvėpimo tarp visų grupių, visame pasaulyje, ir tarp visų gyvų daiktų. Ir tie kurie esate tokioje padėtyje kur  galite suprasti ką tai reiškia ir kurie esate aukštesnio intelekto jūs turite didesnę atsakomybę šiame pasaulyje ir privalote nešti šį suvokimą visiems ir užtikrinti jog tai kas geriausia visiems visada būtų čia.

Prisijunkite prie mūsų tam kad pasiruoštumėte naujam pasauliui kuriame laisvė pagaliau bus tikra ir bus vienoda visai gyvybei.  Skaityite mūsų blogus ir tobulinkite save kad įgautumėte galią keisti save ir savo pasaulį.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: