h1

Ar Piniginė Lygybė nėra tiesiog Komunizmas?

Tikrasis komunizmas pagal Markso ir Engelso idėjas taip niekada ir neegzistavo, o esantis realus komunizmas buvo finansuojamas ir remiamas kapitalistų, tai buvo tiesiog poliariškumo sistemą niekada nevertinusi gyvybės o vertinanti tik idealogiją. Pažvelkite patys Piniginės Lygybės sistema neturi jokios idealogijos – o tik vieną pagrindinį dėsnį – daryk tai kas geriausia visiems. Tai yra Piniginės Lygybės pagrindas ir sprendimų prėmimas čia pagrįstas bendru visų narių dalyvavimu, ko niekada nebuvo komunizmo sistemoje.

Toliau, pažvelkime į komunizmą ir kaip jis buvo prisatomas vakarams. Tai buvo daroma per žiniasklaida ir politiką sąmoningai provokojant konfliktą ir karus tam kad korporacijos būtų užtikrintos didžiuliais pelnais ilgiems dešimtmečiams. Ir jei jūs išdrįsdavote paprieštarauti šiam pelno principui buvo pasirūpinta jog už kiekvieno kampo jūsų lauktų didžiulė, grėsminga, raudona baimė. Tai iš esmės keletos asmenų apsaugos mechanizmas užtikrinantis tolimesnį jų dominavimą elitininėse pozicijose.

Piniginėj Lygybėj svarbiausia yra bendruomenė ir jei yra būtinybė pridėti izmą prie bendruomenės – tada galima sakyti jog čia svarbiausia kad bendruomenė funkciuonuotu tokiu būdu kuris geriausias visiems ir todėl kiekvienas individas vertinamas vienodai. Čia tas pats kaip “mylėk savo artimą kaip save patį” – todėl tie kurie teigia jog Piniginė lygybė yra komunizmas turėtų sakyti tą patį ir apie krikščionybę ir Jėzaus žinią, kad Jėzus taip pat buvo komunistas. Taigi bet kas gali kalbėti bet ką tačiau praktinė vertė kuri siekia visų lygios gerovės neturėjo rolės nei vienoje iki šiol egzistavusioje idealogijoje kaip komunizmas, socializmas ar kapitalizmas kuris viešpatauja dabar. Ir jei pažiurėsim į skirtumą tarp komunizmo, kapitalizmo ar socializmo tai pamatysim jog tai tebuvo valdžios permainos kurios visada išlaikydavo vienetų viešpatavimą.

Piniginės Lygybės Sistemoje niekas neturės valdžios, nebus autoriteto, nebus jokių šiuo metu priimtų politinių terminų apie galios, valdžios, sprendimų priėmimo ar kitus dalykus naudojamus nacijų kontekste, politinėse partijose, vyriausybėse. Nebus jokių vyriausybių ar valdybų – vienintelis dalykas kuris bus valdomas tai bus platinimas ir paskirstymas resursų visiems lygiai. Tai bus sistema kuria kiekvienas galės pasiskųsti susiduręs su nesklandumais ir čia bus pakankamai kryžminių patikros punktų užtikrinančių kad nei vieno individo Ego netaptų kliūtim efektyviam gyvenimo palaikymui visoje sistemoje.

Prisijunkite prie mūsų – Desteni. Ir skaitykite viską apie būsimą ateities bendruomenę mūsų mėnesiniuose bloguose.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: