h1

Ar Piniginės Lygybės Sistemoje turėsime spausdintus pinigus?

Ne, kadangi neliks prekybos. Piniginė Lygybės Sistema nėra prekybos metodas. Prekyba šiame pasaulyje yra pagrįsta apgavyste kur vieni žmonės turi įtikinti kitus jog tam tikri daiktai turi vertę ir kitiems patikėjus– yra mokama kaina.

Piniginės Lygybės Sistemoje – vertė yra pats gyvenimas. Ir tai nėra kažkas kas reikalauja tikėjimo, jūsų tikėjimas ir nuomonė apie tai kas yra vertė čia visiškai nereikšmingas nes gyvenimas turi esminę ir neginčijamą vertę. Pagal pačią egzistencijos prigimtį gyvenimas yra tai kas yra virš žmogaus, ar bet kokios kitos formos čia, kūrimo galios ir todėl turi vertę kuri turi būti apsaugota ir palaikoma.

Piniginė Lygybė šią funkciją atliks. Tam tikslui jūsų asmenybė, kaip dalis visumos, bus įtraukta į bendrą logistinę sistemą kuri užtikrins kad jūs gautumėte pakankamą paramą nuo gimimo iki mirties – taigi jūs busite pilietis turintis ir nešiojantis su savimi kortelę, įrodančią jūsų tapatybę. Kortelė taip pat turės informacija apie tai ką jūs jau esate gavęs ir ką dar turite gauti, ir taip pat ką jau nuveikėte su tuo ką esate gavęs – taigi tai bus įvairiapusė informacija. Visa tai reiškia jog informacija bus ta galia kuri viską įtakos ir tai taip pat reiškia jog jei jūs norite būti efektyvus sistemos narys, informaciją kuriate pateikiate turi būti visada tiksli.

Tuo atveju kai informaciją kurią duodate neatitinka tikrovės, beabejo reikalinga intervencija kadangi nuo to kokią informaciją pateikiate yra daromi įvairūs sprendimai reguliuojant visą sistemą. Taigi jūsų klaidinga informacija gali turėti didžiulių pasekmių ne tik jums bet ir kitiems sistemos nariams. Dėl to,  aptikus jog jūs klaidinate su netikslia informacija, būsite siunčiamas į pataisos instituciją Tai nieko panašaus į kalėjimą neturinti įstaiga kur įvairūs specialistai kaip psichologai jums padės atstatyti jūsų poziciją bendruomenėje ir pasirūpins kad jūs išmoktumėte elgtis tokiū būdu kad nekenktumėte kitom gyvenimo formom ir kad paprasčiausiai būtumėte patikimas žmogus. Čia galite užduoti sau klausimą – ar nebūtu nuostabu pasitikėti visais žmonėmis kuriuos sutinkate, žinodami kad kalbate su realiu asmeniu kuris taip pat kaip ir jūs gerbia bei vertina gyvenimą.

Prisijunkite prie mūsų – Piniginė Lygybė – norėdami plačiau apie tai sužinoti apsilankykite mūsų puslapyje ir užsisakykite mėnesinius blogų leidinius.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: