h1

Ar turėsime mikro implantus?

Ne, jūs būsite kortelės savininkas kaip esate dabar. Tačiau ilgainiui mes turėsime galimybę nuskaityti kiekvieno DNR ir tai bus jūsų mikroimplantas. Tai negali būti nukopijuota, negali būti suklastota ir tai užtikrins jog korupcija neegzistuotų jokioje formoje. Tik įsivaizduokite atsakymas į visą nusikalstamą veiklą visada buvo čia – dievo mikroimplantas DNR, kuris yra jūsų esybės valdymo struktūra, jūsų genetikos valdymo kodai.

Tas pats ir su visai gyvūnais bei augalais – visi turi savo genetinius kodus ir tai bus galima nuskaityti ir su laiku mes galėsime automatiškai patalpinti visą informaciją į logistinę sistemą ir kai tik kas nors įvyks mes tai galėsime matyti. Tuo atveju jei sakykime asmuo bus nužudytas tai iškart bus mums matoma kadangi ta energija kuri reikalinga uždegti DNR implantui užges ir asmuo iškart išnyks iš pasaulinės tinklo sistemos ir čia žinoma bus nedelsiant imamasi atitinkamų veiksmų.

Taigi šioje srityje bus dar tolimesni tobulėjimai ir mes nenurimsime kol nerasime galutionio sprendimo skriaudos ir smurto egzistavimui. Mes išnaudosime pilną potencialą ir neišvengiamai sustabdysime visą korupciją ir smurtą kuris egzistuoja čia mūsų žemėje.

O visi tie kurie teigia jog tai yra kontrolė – jiems tiesiog nedaeina, jie yra smurto, gobšumo dalis ir yra psichiškai  nestabilūs. Jie neatsižvelgia į tai kas geriausia visiems.

Todėl pasirūpinkite jog jūs suvoktumėte DNR implanto svarbą ir potencialą. Jis užtikrins gyvybės klestėjimą įvairiausiais būdais – pagaliau galimybė realiai žinoti kur yra kiekvienas ir taip pasirūpinti jog kiekvienas yra prižiūrėtas ir patenkintas, jeigu žmogus kažkur badaus mes galėsime matyti nusilpusį signalą ir taip jam padėti, galėsime aptikti ligas dar labai ankstyvose stadijose.

Taigi dar daug reikia išstudijuoti bet tai neišvengiama, kadanagi Piniginės Lygybės Sistemoje mes nebebusime daugiau pririšti prie pelno siekimo, mes busime įpareigoti daryti tai kas geriausia visiems ir mes negalime būti mažiau nei genijai nes jei darome tai kas geriausia visiems tai darome tai geriausia ir sau.

Prisijunkite prie mūsų, skaitykite mūsų blogus.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: