h1

Automobiliai Piniginės Lygybės Sistemoje

Taip mes turėsime automobilius. Pakeliui turėsime nuspręsti kokie tai bus automobiliai. Bet, jeigu imant trumpo nuotolio, miestinį susisiekimą tai greičiausiai bus praktiškos elektrinės mašinos. Tarpmiestiniam susisiekimui taip pat bus automobiliai, bet tai bus labiau tarsi jungtinė sistema kur bus tam tikri centriniai punktai kur galėsite pasiimti automobilį, taip pat ir jei sugalvosite apkeliauti pasaulį. Automobilių gaminimas bus taip pat sprendžiamas atsižvelgiant į visus reikalavimus ir patogumus, pasirūpinant kad automobilis būtų kiek įmanoma saugesnis. Kiekvienas norės be abejonės užtikrinti savo šeimos saugumą, nes kad mes ir gyvensime rojuje ant žemės vis tiek nelaimingi atsitikimai egzistuos – todėl turime pasirūpinti jog pasekmės tokiu atveju būtų kuo įmanoma mažesnės.

Ar kiekvienas turės automobilį? Tai žinoma priklausys ar bus tam paklausa nes mūsų visa visuomenė bus iki tol stipriai pasikeitusi ir bus didesnis vieningumo jausmas kur visai tikėtina kad dauguma norės dalintis automobiliais, sakykime su savo kaimynu. Tiesiog mes atsižvelgsime į tai kaip mes kaip visuomenė keisimės ir tada spręsime kaip padaryti kad visiem būtų gerai.

Visų laimei vienas dalykas kuris nebebus daugiau toleruojamas, tai alkoholis. Dėl šito mes visi tikrai sutiksime tuomet kai visi faktai bus žinomi. Dėl alkoholio absoliučiai kenksmingos prigimties jis bus visiem laikam pašalintas iš mūsų gyvenimų. Nelaimingų atsitikimų, avarijų kiekis kurį sukelia alkoholis yra labai didelis ir pagrinde naudojamas kaip pasiteisinimas norinčių piktnaudžiauti ir sukčiauti.

Dėl daugiau informacijos šia tema – prisijunkite prie forumu ir skaitykite mūsų blogus. Desteni

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: