h1

Bazinių Pajamų Dotacija

Piniginės Lygybės Sistemos procese pirmiausia  mes remsime ir palaikysime Globalinį bazinės pajamų dotacijos (BIG) įvedimą, kuris užtikrins visų žmonių palaikymą, būtent šiuo metu tai bus tik į žmogų orientuota pagalba, kur visi gaus pajamas leidžiančias apsirūpinti esminiais poreikiais – tokiais kaip būsto užtikrinimas, išsilavinimas, elektra, vanduo, transportavimas, internetas, apranga ir panašiai.

Tačiau tai nėra Piniginės Lygybės Sistema, tai tiesiog bazinė pinigų dotacija skirta visų žmonių orumo susigrąžinimui. Tai bus tarpinė politinio proceso dalis kuri vėliau nuves i Piniginės Lygybės Sistemos įvedimą.

Dėlto tai yra pirmas mūsų remiamas projektas kuris turėtų padėti žmogui išsijudinti iš taip giliai įaugusio mentaliteto pilnai sukoncentruoto vien susirūpinimu kaip išgyventi – ir taip žmogus taps labiau pajėgus atkreipti dėmesį į didesnį pasaulio paveikslą. Iš čia mes galėsime atlikti reikiamą žmonijos perauklėjimą kur galima bus pristatyti Globalinę Piniginės Lygybės Sistemą. Jei girdėjote išsireiškimą Rojus Žemėje – tai čia būtent tai ir yra, realus, praktinis būdas tai įgyvendinti.

Įdomu pažymėti tai kad klausiant tų, kurie skleidžia Rojaus Žemėja idėjas, kurios pasak jų, turi vieną gražią dieną tapti realybę  – jie neturi jokio supratimo apie praktinę pusę– tiesiog reikia jiems užduoti klausimą – kaip? Kaip tai įvyks?  Ar tai įvyks su stebuklingu Jėzaus lazdelės prisilietimu ar dar kaip nors. Jie ištiesų tiki jog Dievas tiesiog stebuklingai viską pakeis – tai visiška nesąmonė ir paprasčiausiai smegenų plovimas. Tai tarsi prašymas adresuotas dievui kad jis jums praplautu smegenis ir jūs staiga tampate Rojaus Žemėje dalimi – ne taip viskas veikia  – jūs esate atvaizdas ir pavidalas taigi ir kūrėjas, todėl jūs privalote kurti Rojų Žemėje, tai jūsų atsakomybė. Ir tai nėra religinis teiginys – tai praktinis, faktinis suvokimo teiginys. Ir nors kiek patyrinėjus bet kas gali pamatyti jog nera kito kelio tam įgyvendinti, o esamos netvarkos ir chaoso toleravimas ir leidimas yra įmanomas tik su kiekvieno iš mūsų dalyvavimu – ar tai jums aktyviai kažką darant ar nedarant nieko – tai neturi reikšmės, nes tai egzistuoja per dalyvavimą todėl kiekvienas esame atsakingas nes kiekvienas iš mūsų vienu ar kitu būdu dalyvaujame dabartinėje sistemoje.

Taigi dėl išsamesnės informacijos apsilankykite mūsų forumuose, skaitykite blogų knygas – tobulinkite savo skaitymo įgūdžius, tobulinkite savo matematines, apskaičiavimo žinias – kad niekas  negalėtų jumis manipuliuoti ar plauti jums smegenų, įtakoti ar valdyti jūsų proto ar minčių. Ir kad jūs ištiesų gebėtumėte bendrauti kaip vienas ir lygus su visais apie tai kas geriausia visiems.

Tarp kitko per bazinės pajamų dotacijos fazę būstas bus ar tai perkamas ar nuomojamas ir jūsų garantijos bus užtvirtintos vyriausybės nes pats mokestis bus apmokamas per pajamų dotacija. Taigi tai bus vis dar šios kapitalistinės sistemos laikotarpyje – ne Piniginės lygybės sistemoje. Piniginės lygybės sistemoje viskas bus visai kitaip. Bet visa tai bus įmanoma tik 2020 ir vėliau – ir tai pareikalaus dar daugybės persiugdymo metų – bet tuo tarpu žmonės kenčia ir būtent čia bazinė pajamų dotacija yra vertingas bei realus sprendimas. Ir galimas dalykas jog norint tai įgyvendinti – gali reikšti jog reikės nacionalizuoti visas korporacijas, gavybos kompanijas  ir t.t tam kad pelnas galėtų būti panaudotas visų žmonių paramai šalyje, dotacijoms.

Taigi, Piniginė Lygybė – prisijunkite !!!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: