h1

Gyvybės draudimas Piniginės Lygybės Sistemoje

Jums nebus reikalingas gyvybės draudimas Piniginės Lygybės Sistemoje nes gyvenimas bus vienintelė vertybė ir jo drausti nereikės – gyvybės draudimas reikalingas tik tada kai gyvybė neturi jokios vertės. Šiuo metu kur mes gyvenam gyvybė nieko neverta, mums egzistuoja vienintelė vertybė – tai yra pinigai ir dėl to jums reikalingas gyvybės draudimas tam kad jūs turėtumėte pinigų.

Piniginės Lygybės Sistemoje jums tikrai nereikės draudimo ir jo tiesiog nebeliks, jumis automatiškai, be jokio draudimo, bus rūpinamasi vien dėl to fakto jog jūs esate čia šioje žemėje viena iš gyvybės formų – taigi gyvybė. Jūs pats būsite šios sistemos dalyvis kur busite atsakingas už tokių sprendimų darymą.

Taigi nėra priežasties rūpintis gyvybės draudimu ir čia taip pat galime kalbėti apie visas kitas draudimo formas – daiktų ir nuosavybės draudimo egzistavimas taip pat yra žmogaus korumpuotos psichikos pasekmė. Nuosavybės draudimas egzistuoja vien kapitalistinės sistemos palaikymui taip užtikrinant jos tolimesnę eigą – kai tuo tarpu ji akivaizdžiai nėra pilnavertė, ir pakankamai išvystyta ir neužtikrina visų žmonių gerovės – o rūpinais iš esmės tik tais kurie yra labiausiai korumpuoti.

Taigi sustabdykime šią korupciją ir kaip žmonių rasė suvokime jog mes esame verti daugiau negu sau leidžiame pripažinti.

Sužinoti daugiau, save perauklėti prisijunkite prie mūsų forumuos ir skaitykite mūsų blogus.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: