h1

Ką darys policija, kariuomenė bei karinis laivynas?

Jie bus tam kad kovotų su įvairiom katastrofom. Taip pat bus prevencijos bei intervencijos valdymo dalyviai.

Nebebus jokios ginkluotės kokia egzistuoja dabar jie tiesiog naudos savo turimą techniką efektyviai kovoti su pvz stichinėm nelaimėm, tokiom kaip žemės drebėjimas, taifūnas, gaisras, tornadai, įvairiomis ligomis – žodžiu su visom išraiškos formom kurios kels grėsmę žmonių bendruomenei ar kitiems gyviems organizmams.

Policijos kaip ji yra šiandien neliks kadangi nebeliks nusikaltėlių. Jei pažiūrėsime didžiausia dalis nusikaltimų yra motyvuojami pinigų – todėl kai ši motyvacija Piniginės Lygybės Sistemoje išnyks mes turėsime dramatišką nusikaltimų mažėjimą.

Tuo tarpu visi kiti galimi nusikaltimai bus stabdomi kiek tik įmanoma prevenciniais metodais kur įvairūs specialistai turės galimybės fiziškai įvertinti potencialius įtariamuosius ir taip nustatyti kokie turėtų būti tolimesni veiksmai.

Policijos ir kariuomenės pajėgos bus nedidelės ir darbas bus pagal 4 metų konskripcijos planą. Tai nebus pajamas nešantis darbas. Žmonės tiesiog pasisiūlys savo paslaugas savo bendruomenės viduje. Bus trumpi apmokymai kad padėti išvystyti tam tikrus įgūdžius. Pavojaus faktorius turėtų būti artimas nuliui kadandi Pinigų Lygybės Sistemoje nebus nuosavybės. Pats nuosavybės egzistavimas duoda pagridą nusikaltimams ir karui, todėl nuosavybės panaikinimas panaikins nusikaltimo pagrindą.

Sužinoti daugiau apie naujo visuomenės veikimo principus prsijunkite prie mūsų.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: