h1

Ką mes darysime su toksinėmis atliekomis?

Taigi ką darysim su toksinėms atliekom ir kitomis medžiagomis kurios yra šalutinis kapitalizmo poveikis? Tai yra didžiulis klausimas kuris sulauks daug dėmesio kur mes kviesime visus savanorius iš viso pasaulio kur jie susiburtų ir spręstų kaip mes geriausiai galime atsikratyti toksinių atliekų ar tai jas paverčiant į kokias nors naudingas prekes, ar kaip nors perdirbat gamtos palaikymui ir kaip mes tiesiog galėtume sumažinti ar išvis sustabdyti toksinių atliekų gamybą kurios buvo neatsiejama kapitalizmo ir vartojiškumo sistemos dalis.

Taigi Piniginės Lygybės Sistemoje, gyvenimo amžiuje, mes turėsim užtikrinti jog visos toksinės medžiagos būtų perdirbamos ir tai padaryti tikrai turi būti įmanoma ir ištiesų tai įmano dabar jei korporacijos nebūtų suinteresuotos savo išlaidomis. Piniginis faktorius šiuo metu vaidina didelę rolę kur visi stengiasi tai padaryti kiek įmano pigiau kas žinoma veda destruktyvius veiksmus ir didelę žalą gamtai.

Piniginėj Lygybėj išlaidos neturės reikšmės todėl visos įmanomos pastangos bus galimos ir skiriamos. Taigi kartu su visų žmonių pagalba kur kiekvienas suvoks kad jų veiksmai tiesiogiai įtakoja jų ir jų vaikų gyvenimus mes turėsime išties nuostabius rezultatus.

Jeigu jūs suprantate ką mes sakome ir jeigu girdite sveiką nuovoką mūsų žodžiuose ir mūsų pasiūlymuose – prisijunkite prie mūsų.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: