h1

Ką yra intervencija?

Intervencijos aktas iš esmės parodo jog teiginys „mylėk savo artimą kaip save patį“ yra realizuojamas.

Ir visame tame labai svarbu turėti asmeninės patirties tam kad mūsų intervencija būtų kaip įmanoma efektyvesnė ir kad neegzistuotų kito teisimas bet būtų pilnas suvokimas, iš patirties, ką kitas išgyveną ir kaip jam padėti. Vien naudojantis žiniomis apie egzistuojančias problemas ir taip bandyti jas spręsti nėra labai efektyvus metodas kaip turbūt daugelis žino.

Taip pat kyla klausimas kada reikalinga intervencija? Kaip žinoti kada kito elgesys yra nepriimtinas ir jį reikia keisti? Čia mes galime remtis mūsų visų, kaip žmonijos, jau sukaupta patirtimi kad nuspręstume kokio tipo elgesio formos yra destruktyvios mums kaip žmonijai ir jas reikia panaikinti iš mūsų gyvenimo.

Mes jau turime gan detalų supratimą apie psichologinius žmogaus veikimo principus, mes žinome kaip įvairiais metodais mes galime pakeisti žmogaus elgesį, todėl ir toliau leisti žmogui egzistuoti su psichologiniais sutrikimais yra visiškai nepriimtina. Tai gi čia ir įeina intervencijos aktas apie kurį mes kalbame.

Kaip viso to pavyzdį galime paimti alkoholio vartojimą. Mes visi gerai matome, suprantame kokia plati ir įvairiapusi yra alkoholio žala, tačiau kažkodėl mes ir toliau leidžiame jo vartojimą. Tai yra mūsų atsakomybė, matant kas vyksta, įsikišti ir užkirsti kelią tolimesniais destrukcijai. Todėl turime suprasti jog kaskart kai girtas vairuotojas nutrenkia nekaltą žmogų – mes visi už tai atsakingi. Iki šiol mes labai keistai pateisiname alkoholio egzistavimą – kur mes suteikiame atsakomybę žmogui kuris vartoja alkoholį, nors visi suprantame kad išgėrusio žmogaus savikontrolė nėra stiprioji pusė. Mes tarsi suteikiame laisvą pasirinkimą žmonėms, bet akivaizdžiai klystame nes laisvės rinktis nukentėjusieji dažniausiai neturi. Taigi paprastai kalbant alkoholis neturi jokios naudos, tik akivaizdžią žalą ir čia mes turime atkreipti dėmesį į tuos kurie sprendimo vartoti alkoholio nepadarė bet tame procese nukentėjo. Tai visiškai nepriimtina.

Taigi Piniginės Lygybės Sistemoje intervencija egzistuos tam kad būtų kuo efektyviau užkertamas kelias visiems destruktyviems veiksmams kur visuomenė būtų saugi, kur jūs būtumėte saugus ir jūsų vaikai bei artimieji. Pagrinde turime užkirsti kelią įvykiams kurių kūrime jūs neturėjote žodžio ir pasirinkimo. Prevencija yra geriausias vaistas, todėl kiek įmanoma pasirūpinsime kad jokie veiksmai nenueitų taip toli jog būtų pasekmės kurių nebegalėtume ištaisyti.

Taigi intervencija – mylėk savo artimą ir patrauk akmenis nuo jo kelio.

Skaitykite apie tai daugiau mūsų puslapyje

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: