h1

Kaip bus auginamas ir gaminamas maistas?

Čia mes turime būti dėkingi korporacijoms, nes jų dėka jau yra visa tam reikalingą infrastruktūrą, kur maistas gali būti lengvai gaminamas masiniais kiekiais – tam nebereikia ne naudoti daug žemės, galima kontroliuoti aplinką kur jau net metiniai sezonai nebevaidina jokios rolės, ir taip pat tai gali būti daroma globaliai.

Taigi tam egzistuoja visa reikalinga technologija, ir įrodymai egzistuoja visuose jūsų prekybos centruose kur gražiai puikuojasi daugybė genetiškai modifikuotų produktų.

Smulkiajam ūkiui jau galas.

Didžioji dalis ūkiui skirtos žemės taps ir vėl namais daugumai gyvūnų. Palaipsniui panaikinsim dauguma dabar esančių tvorų kad gyvūnai galėtų laisvai judėti ir taip mes patys gyvensime tarp jų.

Tuo tarpu didieji korporaciniai ūkiai ir toliau atliks savo funkciją, tik pasikeis visas pobūdis kur ši erdvė taps išties smagi vieta, kur jaunėliai galės mokintis ūkininkavimo pagrindų, taip suprasdami iš kur ir kaip ateina maistas ant jų stalo. Tai turėtų trukti apie porą metų. Čia jaunimas galėsi mokytis, švęsti, susirasti savo meilužius ir būsimus partnerius ir taip kurti sveiką ir tvirtą socialinę visuomenę.

Pati maisto gamyba nėra sudėtingas procesas tai tiesiog pasikartojantis receptas – ką nors pasodinate, tinkamai prižiūrite, ir nuimate derlių ir taip šį procesą vis kartojate, o visa informacija ir žinios apie smulkesnes detales tam kad visa tai sėkmingai ir nuosekliai veiktų globaliniu mastu jau yra čia, mums nereikia nieko išradinėti ir nereikia net kurti jokių fermų ar institucijų nes jau šiuo metu yra pakankamai didelių ūkių gaminančių tiek maisto kiek reikia pamaitinti visą pasaulį.

Išties dauguma produktų kaip pavyzdžiui cukrus, javai ir panašiai  kurių gamybai naudojamas biokuras, daugiau nebebus gaminami kadangi nebebus konkurencijos ir visas tas maratonas gaminti vis naujus ir naujus akį traukiančius gaminius su gražiais paveiksliukais nebeegzistuos. Mes gaminsime tik tai kas geriausia ir visi turės tik tai kas geriausia o visa kita tiesiog nustos būti gaminama.

Ir dėl to didžiulės žemės platybės grįš į savo natūralią būseną ir pailsės nuo dabar žmogaus daromos įtakos. Tai išties bus masinis projektas ir Piniginės Lygybės Sistemoje tai bus vienas iš pirmųjų – sugrąžinti natūralų gamtos palikimą. Tai  mes rodysim per visus televizijos kanalus – stebėsime kaip gamta taisosi ir taip pat pamatysim ką ištiesų mes, kaip žmonės, leidome ir toleravome. Tai bus labai skaudu matyti bet tuo pačiu metu ir pagyvins.

Norėdami būti žemės atkūrimo dalimi, naikinančiu žmonių padarytą  žalą ir smurtą, naikinančių patį žmogų kur vietoj jo gims žemiečiai – junkitės prie mūsų.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: