h1

Kaip bus įgyvendinta Piniginės Lygybės Sistema?

Akivaizdžiai tai bus realizacijos procesas per žmonių švietimą. Tačiau pradžioje mes turėsime laikiną sprendimą – tai Bazinė Pajamų Dotacija (BIG), tai didelis atsakymas į dabartines, skubias mūsų problemas.

Tada, vėliau bus Piniginės Lygybės atsakymas. Šios sistemos įgyvendinimas bus pagrįstas informacijos efektyvumu. Visa turima informacija apie kiekvieną žmogų, gyvūną ar augalą bus surenkama ir tokiu būdu per logistikos centrą bus daromi sprendimai apie visų esamus poreikius, reikalingus pokyčius, ir būdus kaip visa tai įgyvendinti. Tai bus gigantiška užduotis ir pareikalaus grandiozinio planavimo ir valdymo kol viskas bus surinkta ir nuvesta iki taško kai visa tai galės veikti automatiškai.

Tai įtrauks informaciją apie tai kaip reiktų gaminti, sandėliuoti, transportuoti prekes ir produktus. Kas darys tą darbą? Kas bus daktaras? Kas bus dantistas? Ar turimos kvalifikacijos tinkamos? – ir kas nutiks daktarui kuriam nebereik dirbti dėl pelno kai jam nebereikės išrašinėti specifinių vaistų kurie neša pelną? Bet kai dabar galės parinkti tai kas geriausia pacientui. Buvimas daktaru pasikeis fundamentaliai nei kas yra dabar. Teisininkai nebeegzistuos kadangi nebėra prasmės nes nebėra įstatymų. Jie šiuo metu egzistuoja tik dėl daugybės taisyklių ir įstatymų kurie, jei pažiūrėsime, kuo daugiau įstatymų tuo daugiau nusikaltėlių – todėl kuo įstatymų bus mažiau tuo mažiau ir nusikaltėlių.

Taip buvo sakoma kintiečių filosofijoj – kelias. (the tao). Kas nežinote pastudijuokite Lao Tzu darbą, tai galima sakyti seniausias praktinio gyvenimo vadovas, tik gaila kad niekada jis taip ir nebuvo praktiškai įgyvendintas. Ten visada buvo visi atsakymai – nebūti kontroliuojamam pinigų, taigi mes pašaliname pinigus užtikrindami jų visiems po lygiai ir todėl lygi galia, lygus pasirinkimas, ir dalyvavimas

Taigi prisijunkite prie mūsų ir sužinokite ką ištiesų atneš Pinigė Lygybė

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: