h1

Kaip bus kapitalizuojama Bazinė Pajamų Dotacija?

Piniginės Lygybės Sistema nebus kapitalizuojama kadangi kapitalas bus pats gyvenimas kuris iš savęs turi esminę vertę ir gimus žmogui ta vertė automatiškai yra čia, jos nereikia kurti, ji jau sukurta, ji jau egzistuoja.

Priešingai, Bazinė Pajamų Dotacija to dar neturi – todėl egzistuoja kapitalizacijos poreikis – ir čia visa tai dėl egzistuojančios idėjos jog mes turime ribotus resursus ir ribotą kiekį pinigų – taigi šiuo metu kiekviena šalis turės nuspręsti kaip tai bus daroma – ir norėčiau patarti kad visos politinės partijos žiūrinčios Į Bazinę Dotaciją turėtų panaudoti korporacijų, resursų gavybos kompanijų, mobiliųjų telefonų, naftos, komunalinių paslaugų tiekėjų ir t.t. pajamas kurios bus panaudotos bazinės dotacijos užtikrinimui – arba šios minėtos industrijos turėtų būti nacionalizuotos ir visas jų pelnas paskirstytas šalies gyventojams kaip bazinė dotacija.

Taigi egzistuoja nemažai pasirinkimų, žinoma nei vienas nebus labai malonus turtingiems ir pasiturintiems, bet kaip mes jau matome su pvz. okupuojamo wall streeto pavyzdžiu žmonės yra jau gan suerzinti ir jie nori savo pyrago dalies.  Žinoma jie kolkas nesupranta egzistuojančios problemos kuri yra įgimta dabartinėje sistemoje ir taip pat jog jeigu jie nori savo pyrago dalies tai jie turi tapti didesniais socialistais ir net komunistais. Taigi per šiuos žingsnius mes po truputį grįžtam namo ir čia jau bus matoma kapitalizmo pabaiga kas yra reikalingas žingsnis naujo pasaulio tvarkai – Piniginės Lygybės ir Lygybės gimimui

Tolimesniam tyrinėjimui junkitės prie mūsų – ateikite į forumus, skaitykite mūsų reguliarius blogus.

Mes jums tikrai patiksime.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: