h1

Kaip bus paskirstoma žemė ir spendžiam kas gaus kokį namą?

Šiuo metu visų gyvenimo sąlygos yra pagrįstos finansinėm galimybėm – tai reiškia kiek tarnų jūs galite išlaikyti kurie už jus dirbtų ir valytų jums iš paskos jūsų šlamštą. Piniginės lygybės sistemoje jūs neturėsite jokių vergų atliekančių už jus namų darbus – taigi patys turėsite valytis savo namus ir dėlto greičiausiai norėsite turėti tokius namus kuriuos jūs pajėgus išvalyti.

Nes jeigu turėsite namus kurių išvalyti nelabai seksis – bus intervencija. Nes taip jūs tampate sveikatos rizika savo kaimynui, o kadangi gyvenimo principas – mylėk artimą kaip save patį – mes įsikišime ir pasirūpinsime kad niekas nekeltų grėsmės kitam.

Šis vergų nebebuvimas be abejo stipriai sumažins turimo būsto dydžius, ir greičiausiai didieji namai bus labiau bendruomenės stiliaus gyvenimui kur jaunėliai, dar neapsisprendę dėl nuosavo būsto, gyvens kartu grupėje kur kartu viską prižiūrės. Panašiai kaip šiuo metu gyvena studentai.

Taigi visas reiškinys susijęs su žemės ir nekilnojamo turto paskirstymu bus sprendžiamas jūsų pačių – kur pats nuspręsite kiek pastangų norite ir esate pajėgus skirti būsto priežiūrai. Taigi atsižvelgiant į tai mes numatome namų dydžio mažėjimą – kur namai taps praktiški ir funkcionalūs puikia palaikantys ten gyvenančias šeimas.

Ir visa tai dėl vergų nebebuvimo – taigi jei jūs šiuo metu turite vergų savo namuose, jūs esate elito dalis ir jūsų gyvenimas keisis Piniginės Lygybės Sistemoje.

Jei norite sužinoti daugiau skaitykite mūsų reguliarius  blogus

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: