h1

kaip dėl apdovanojimų už gerus pasiekimus?

Žinoma egzistuos dėkingumas žmonėms kurie sukurs kažką kas duos naudos kitiems ir beabejos tie kurie turės naudos galės sugalvoti būdų kaip atsidėkoti – ar tai pagaminti gardžią vakarienę kaip padėkos ženklą ar gal net surengti vakarėlį ir taip parodyti savo dėkingumą. Tačiau ko tikrai nebeturėsime tai garbingų šlovinimų kur kelsim geradarius ant pjedestalo ar kalsim statulas iš bronzos ar panašiai.

Pati apdovanojimų sistema egzistuoja pagrįsta ant konkurencingo išsilavinimo sistemos bei kapitalistinės vartojiškumo sistemos kur žmonės yra apdovanojami kad motyvuotų kitus daryti kuo daugiau ir taip didinti pelną – o tuo tarpu Piniginės Lygybės Sistemoj pelnas neegzistuos ir tai ką mes darysim mes darysim dėl to jog mes tą norėsim daryti mylėdami savo darbą ir paprastas dėkingumas bus didžiausias apdovanojimas ir pasitenkinimas kokio jums reikia.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Piniginės Lygybės Sistemą ateikite į mūsų forumus ir aplankykite mūsų puslapį kur galite rasti visą informaciją reikalingą viso paveikslo suvokimui.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: