h1

Kaip dėl šeimos Piniginės Lygybės Sistemoje?

Jūs vis dar turėsite šeimas tačiau motyvacija ir priežastis kurti šeimą pasikeis. Mes nebekursim šeimų dėl to jog taip lengviau išgyventi, nebereikės be galo dirbti jog išlaikyti savo šeimos – nebereikės kurti šeimos iš baimės.

Šeimos gyvenimas bus visai kitoks -numatoma kad šeimos bus daug mažesnės nei yra dabar nes visi bus patys atsakingi už namų valymą ir priežiūrą. Taip pat numatoma daugiau kokybiško laiko kadangi nebereikės dirbti kad išgyventi, viskas bus duota – tai bus daug intymesnė aplinka kur jūs galėsite geriau pažinti savo kaimyną, nes tiesiog nebeliks tos konkurencijos kuri egzistuoja dabar.

Taigi pati šeimos sistema bus tam kad vieni kitus palaikytume ir išmoktumėme tikrų vertybių, suprastume apie gyvenimą – gyvenimo suvokimas bus vienintelis svarbus dalykas ir šeimos aplinkoje su žmonėmis kurie tikrai artimi ir dėmesingi mes suprasime kaip reikia mylėti ir prižiūrėti vieni kitus.

Ir su ta meile kurią mes gausime savo šeimoje mes drąsiai galėsime žengti į aplinkinį pasaulį ir matyti aplink save gyvybę kurią turim branginti taip pat kaip branginame savo šeimą. Šeimoj suprasime jog mes nesame atskiri nuo mus supančio pasaulio bet esame jo dalis todėl dėmesys kurį duodame artimiesiems turi tęstis toliau ir apimti visas gyvybės formas.

Šeima bus mūsų pagrindas kur mes atėję į šį pasaulį galėsime be baimės stovėti su orumu žinant kad mumis bus pasirūpinta.

Taigi prisijunkite prie mūsų ir dirbkite kartu tam kad galėtume greičiau sukurti naują pasaulį kur mes galėsim susigrąžinti savo orumą.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: