h1

Kaip mes nuspręsime kokie yra pagrindiniai gyvenimo standartai?

Stebėdami visuomenę mes galim lengvai susidaryti paveikslą apie tai kokie yra svarbiausi žmogaus poreikiai jam būnant šioje žemėje. Čia kalbame apie tai kas suteikia žmogui laisvę save išreikšti, kas suteikia laisvę tyrinėti savo laikiną pasaulį.

Nes jei pažiūrėsime jis ištiesų mums čia yra laikinas – vidutiniškai mes čia praleidžiame apie 70-80 metų. Todėl pagrindiniai gyvenimo standartai turi būti užtikrinantys jog šis trumpas laikas būtų praleistas kaip įmanoma turtingiau kur kiekvienas patirtų tai kas geriausia iš to kas mums šiuo metu yra žinoma.

Ir visa tai turėtų būti suplanuota ir užprogramuota nuo pat pradžių, nuo pat žmogaus atėjimo į šį pasaulį. Taigi tik vaikui gimus mes turėtume visą reikiamą struktūrą paruoštą jo pilnaverčiui gyvenimui užtikrinti. Gyvenimas iškart turi būti pilnas džiaugsmo, pilnas laimės, visapusiško pasitenkinimo turint viską apie ką jūs tik esate svajojęs.

Ir vienintelė priežastis kuri galėtų sutrukdyti žmogui funkcionuoti tai yra koks nors fizinis trūkumas sukeliantis mentalines problemas – šiam tikslui bus skiriamos didžiulės pastangos kur mes suteiksime visą reikiamą pagalbą ir taip pat darysim viską kad užkirstume kelią tokiems atvejams ateityje. Mes pasirūpinsime kad visas žmogaus palaikymas mitybos ar psichologiniu atžvilgiu būtų pats geriausias kur žmogus visada būtų pusiausvyroje ir galėtų gyventi pilnoje palaimoje ir pasitenkinime kur žmogaus vidinė meilė būtų jo judėjimo variklis, meilė sau ir viskam kas jį supa – artimieji, gyvūnai, medžiai, žemė.

Piniginė Lygybė – tikra meilė.

Prisijunkite prie mūsų ir neškite tikros meilės žinią sau ir savo artimiesiems.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: