h1

Kaip padaryti kad visi sutiktu su Piniginės Lygybės Sistema?

Tai įdomus klausimas, kadangi iš pradžių niekaip nepadarysi kad visi sutiktų su šia nauja sistema, mes pradžioje gausime pusę pasaulio žmonių kurie dabar skursta – ir jie pareikalaus demokratijos ir pokyčių – pradžioj jie reikalaus Bazinės Pajamų Dotacijos ir kai tai jiems bus suteikta jie eis toliau ir reikalaus didesnių pokyčių.

O kadangi elitas yra labai maža pasaulio dalis jie šitų pokyčių nepalaikys, nors mes patartume jog tai būtų jų iniciatyva – kaip atsiprašymo, atleidimo ženklas, ir tarsi jų pareiškimas – taip, mes suklydome, mes visus išnaudojome savo labui ir piktnaudžiavome patys to nesuvokdami – visgi tai nėra tikėtina  jog toks turtingų ir pasiturinčių geranoriškumas bus išreikštas.

Todėl visa tai bus daroma demokratijos pagrindu, pamažu griūnant dabartinei pinigų sistemai kur vis labiau ir labiau bus prarandama situacijos kontrolė, ką mes jau galime stebėti įvairiose pasaulio dalyse. Ir ši situacija vis stiprės ir neišvengiamai sprendimas kuris bus pasiūlytas dabar esančių jėgų bus bazinė pajamų dotacija. Ir šiam balsui vis augant valdininkai suvoks jog jie turį duoti kažką – tačiau tai ką jie duos nebus pakankamai, tačiau tai pakaks jog įrodyti kad Piniginės Lygybės Sistema yra tikrasis atsakymas ir sprendimas.

Taigi pirmasis žingsnis – Bazinė Pajamų Dotacija (BIG- Basic Income Grant)- didysis atsakymas ir tada vėliau visų didžiausias – Piniginė Lygybė.

Prisijunkite prie mūsų nes jūs mūsų nesustabdysite. Kaip buvo pasakyta – silpni ir nuolankūs paveldės pasauli, ir mes tokie esame – kada matomai mes neturime galios dėl to jog neturime pinigų – bet tai jau eina į pabaigą.

Skaitykite mūsų mėnesines blogų knygas ir paremkite ateitį

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: