h1

Kaip žmonės bus motyvuojami?

Taigi kaip žmonės bus motivuojami Piniginės Lygybės Sistemoje. Šis klausimas turėtų būti užduodmas atsargiai, atidžiai patyrinėjus tikrąją jo reikšmę, nes jis labai aiškiai parodo jūsų vertę, jūsų charakterį, asmenybę, duoda suprasti kas jūs esate.

Nes jeigu jūsų motyvacijai reikalingi pinigai jūs ištiesų pareiškiate jog egzistuojate kaip gobšumas ir kad negaudami pinigų jūs paprasčiausiai nejudėsite. Ir tai reiškia jog jūs esate totaliai ir absoliučiai pavaldus pelno ir nuostolio sistemai ir dėl savo gobšumo jums nerūpi gyvenimas.

Taigi pasiūlymas būtų akimirkai sustoti, giliai įkvėpti ir į viską pažvelgti iš naujo. Dabar – visiškai panaikinkime pinigus visuomenėje ir panagrinėkime kas gi įeina į gyvenimo funkcionavimą čia šitoje žemėje – taigi mums reikalinga pastogė, įrankiai, trnsportas, maistas įvairūs daiktai. Iždomu tai jog visame tame daugelis neatrado tai ką ištiesų pamiltų ir norėtų daryti – todėl paprasčiausiai pažiūrėkite kas jums ištiesų patinka ir ką jūs mylite daryti – ir šitame kontekste atsakykite kodėl jūs neleidžiate mylimiausiam savo užsiėmimui būti jūsų motivacija. Ir čia galime matyti kad tokiu atveju jūsų motyvacija bus tikra motyvacija ir  taip jūs išreikšite savo meilę visų labui. Ir čia bus kaip sakė Khalil Gibranas “Darbas – tai meilė, kuri visiems matoma.

Ir nuo dabar visos iki šiol egzistavusios meilės istorijos įgaus visai kitą atspindį, mes daugiau nebebūsime kontroliuojami ar įtakojami meilės pinigams, bet mes darysime tai ką mylime daryti, taip beabejo tapdami tinkamu pavyzdžiu savo vaikams. Taip pat mes mėgausimės visais pagamintais daiktais nes jie bus pagaminti gerai, juose matysis įdėta meilė ir tikras nuoširdus darbas. Jūs net dabar galite pasižiūrėti atgal ir rasite pavyzdžių savo gyvenime kur susidūrėte su rankų darbo daiktais pagamintais su meilę ir akivaizdžiai tie daiktai yra daug vertingesni – ar tai buvo maistas, ar tai kokia technika, ar medžio gaminys, ten randasi pati žmogaus pagaminusio tą daiktą esatis.

Tai argi ne taip kiekvienas norėtų gyventi, ištikrųjų patirti kaip yra būti daugialypiu žmmogumi kur kiekvienas į kiekvieną žiūri kaip į sau lygų. Ir vien tik šito pažinime jūs būsite motivuojamas ir nenorėsite būti atskirtas nuo to ką mes dabar teisėtai galėsime vadinti gyvenimu.

Norėdami sužinoti daugiau stulbinančių pokyčio galymybių ir būdų skaitykite mūsų reguliariai leidžiamus blogus.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: