h1

Kas bus Elitui?

Elitas tai šalutinins gobšumo, manipulicaijos, ir mūsų evoliucijos produktas. Mes laisvai leidome plėtotis natūraliai evoliucijos eigai – taip vadinamai natūraliai atrankai kuri pagrįsta stipriausiojo išlikimu. Tame mūsų sprendimai visuomet buvo sukoncentruoti savo asmeninio išlikimo užtikrinimui vietoj to jog mūsų sprendimai būtų tokie kurie būtų naudingi visiems.

Todėl dabar mes turime pakeisti evoliucijos supratimą ir eigą, dabar evoliucija ne apie stipriausio išlikimą bet apie visų gyvenimo formų evoliucionavimą kartu ir lygiai – kaip vieno organizmo.

Ir čia elitas žinoma turės susidurti akis į akį su tuo ką jie leido ir kaip jie egzistavo šioje nelygybės sistemoje. Žaidimų aikštelė bus sulyginta – ir jie galų gale turės suvokti jog jei mes gyvensime pagal tai kas geriausia visiems jie taip pat bus į tai įtraukti ir turės visus privalumus, skirtumas tik kad dabar turės ne tik jie bet ir visi kiti. Akivaizdu jog teisę į tai ką mums duoda žemė, saulė, gamta  visi turi turėti lygiai. Tai kad elitas šiuo metu turi daugiau teisių į esminius žemės resusrus yra visškai nepriimtina ir parodo tik tai jog elito egzistavimas yra tik gobšumo išraiška.

Žinoma elitui už tai turės bus atleista pasirūpinant jog nekiltų jokių keršto formų. Mes turim atlesiti už visas skriaudas ir žiaurumus kurie buvo daromi elito vardu. Jei kerštausime tai niekada nesibaigs. Mes turime tapti tikro dievo atvaizdu ir pavidalu ir rasti savyje atleidimą bei norą žiūrėti pirmy ir kurtį tokią ateitį kokios mes norime sau ir savo vaikams.

Prisijunkite prie mūsų.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: