h1

Kas bus šiukšlių rinkėjas Piniginės Lygybės Sistemoje?

Pirmiausia visa ta vergiška šiukšlių rinkėjo koncepcija bus panaikinta. Tai nebeegzistuos.

Sąnaudos bus visiškai kitokios negu yra dabar nes tai kas vyksta dabar yra tiesiog tragedija. Daiktai pakuojami neatsakingai, siekiant tik reklaminio poveikio, graži, pritraukianti pakuotė daug svarbiau negu tai kas praktiška ir nekenksminga gamtai, taip pat gaminami daiktai trumpam vartojimui pasirūpinant jų trumpaamžiškimu – ir dėl viso šito šiukšlės nepaliaujamai kaupiasi – tai tiesiog  yra mūsų vartojiškumo sistemos rezultatas.

Piniginės Lygybės sistemoje nieko panašaus nebus. Pakavimas bus rekonstruotas atsižvelgiant į tai kas geriausia gamtai, Taigi kiekvienam žmogui supratimas apie visa tai bus suteikiamas kaip dalis pagrindinių gyvenimo įgūdžių. Tai įtrauks visas žinias apie būtiną atliekų rūšiavimą, kas bus tikimasi iš visų visuomenės narių. Taigi po išsamaus atliekų išskirstymo pačių šiukšlių liks nedaug. Taigi kiekvienas asmuo ar tai kartą per mėnesį ar kartą per savaitę surinkęs visas savo atliekas nugabens jas į atitinkamus konteinerius ar surinkimo vietas perdirbimui.

Reikiamai išmokslinti žmonės turės pilną suvokimą apie atliekų poveikį gamtai, ko galima sakyti visai neegzistuoja dabar kur šiuolaikinis žmogus apart vartojimo nelabai kuo daugiau ir rūpinasi. Neatsakingai perkamos didžiausios pakuotės ir nesusimastydami metame jas lauk. Prekės juose visiškai apgaulingos kur neįmano net įskaityti kas parašyta pakuočių. Tai turėtų būti korporacijų atsakomybė, nes jie išstato prekes ir turi būti už tai atsakingi.

Piniginės Lygybės Sistemoje visa tas paslaptingumas kuris egzistuoja dabar nebus leidžiamas – mes tiksliai žinosime kur ir kaip pagamintos mūsų prekės, mūsų maistas. Mes tiksliai žinosime kaip visa tai reikia perdirbti ir kodėl tai turime daryti. Ir ką mes turėsime bus tokioje formoje kuri mums panaudojant neturės didelio perdirbimo poreikio ir todėl bus mažas atliekamumas bei tarša.

Jokių gražių paveiksliukų, dėželių kurios neetiškai brukamos jums kaip kažkas ypatingo kai ištiesų tai tiesiog šlamštas. Tai tarsi šiuometinis organinių produktų bumas, tai nėra ištiesų organiška bet pats žodis atlieka visą magiją. Ir dabar jūs pamatysite kaip didieji berniukai šoks ant šitos bangos ir pamatysime kaip daugelis organikų kurie prekiavo sveikais produktais parsiduos didžkiams, daugelis tai jau padarė, ir po to jie teigs jog jie gerai pasielgė kadangi jie išsaugo šitą ar aną. Jūs nieko neišsaugote – jūs kalate pinigus. Jūs darotės pelną ir jūs neturite tikro sprendimo.

Tikras sprendimas yra Lygybė. Piniginės Lygybės Sistema kuri atneš šiukšliavežio galą, šis vardas tik slepia tikrą šios profesijos vardą – vergas. Piniginės Lygybė Sistemoje tokie ir panašūs pavadinimas nebeegzistuos ir mes užbaigsime bet kokią vergystės formos egzistavimą

Prisijunkite prie mūsų nes mes keliaujame link tikros laisvės. Bloginkite su mumis.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: