h1

Kas bus su nusikaltėliais?

Piniginės Lygybės Sistemoje mes beabejo turėsime daug mažiau nusikaltimų ir nusikaltėlių todėl kad nusikaltimai yra įstatymų pasekmė. Kuo daugiau turim įstatymų tuo daugiau yra nusikaltimų.

Piniginės Lygybėj visi įstatymai bus atšaukti ir liks tik lygybės įstatymai– egzistuos vienybės ir lygybės principas kuris reiškia – tai kas geriausia visiems. Tai bus pagrindinis įstatymas kuris bus aukščiau visko.

Todėl nusikaltėliai kurie liks bus daugiausia tokie kurie dėl fizininių funkcijų sutrikimų bus psichologiškai paveikti ir dėl to galintys padaryti ar tai žmogžudystę ar išžaginimą ar kažką panašaus. Tokiais atvejais bus nedelsiant daromi tinkami veiksmai kad ištaisyti tokį elgesį. Tai bus daroma specialistų kurie padarys viską kad sugrąžintų žmogaus derama funkcionavimą taip pristant jį atgal į visuomenę. Tuo atvejų jei pasatangos nebus labai sėkmingos tai žinoma žmogus turės likti priežiūroje kur ir toliau su juo bus dirbama ir taip ieškomi būdai kaip užkirsti kelią tokiems atvejams ateitį.

Mūsų pagrindinė užduotis padaryti taip jog per laiką tokie atvejai tiesiog išnyktų iš visuomenės ir kad daugiau niekas negimtų ar nebūtų paveiktas fizinių sutrikimų kurie išsivystytų į psichines problemas ir tolimesnę žalą – tai ką mes vadiname nusikaltimais.

Į nusikaltimus mūsų visuomenėje mes galime taip pat žiūrėti kaip į pagalbos šauksmą tų kurie juos daro. Daugeliu atveju tai tiesiog žmonės kurie tapo apleistais mūsų gobšumo sistemos, kur niekas jais nepasirūpino,bet atvikščiai spaudė dar daugiau kol žmogus neprarado kantrybės ir taip tapo nusikaltėlis sistemos akyse, mūsų absoliučiai korumpuotos sistemos, kuri sugniuždys bet kurį kuris pamėgins jai paprieštarauti.

Tokia sistema Piniginėj Lygybėj daugiau neegzistuos ir nuo šiol visais visada bus pasirūpinta ir užtikrinta kad niekas neliks vienas bėdoje. Bus pasirūpinta kad visi nesklandumai būtų kuo efektyviau panaikinami ir taip mes panaikinsims pagrindines priežastis daugumai šiuo metu esamų nusikaltimų.

Dabartinins elgesys su nusukaltėlaisi šiuo metu gali būti apibūdintas tik vienu žodžiu – barbariškas. Mes taip pat barbariškai elgiamės ir su gyvenimu. Todėl reikalingi radikalūs pokyčiai ir jei jūs suprantate apie ką mes kalbame laikas prisijungti prie šios kelionės į laisvę.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: