h1

Kas bus su privačiom korporacijom ir privačiu žmonių verslu?

Kreipimasis į visus tuos kurie turi savo verslą ir tie kurie sugebėjo įgyvendinti savo sukurtas idėjas iš kurių sėkmingai pelnėsi  – jums reikėtų grįžti atgal į savo pradinį sprendimo procesą, priežasties dėl ko kuriate verslą, ir pažiūrėti kaip jūs tame pateisinote savo poziciją. Čia jūs pamatysite kad tame dizaine buvo tam tikras momentas kur jūs tvirtinote kad tai ką jūs darot yra naudinga visiems, kad tai ką darote yra žmonijos labui ir kad jūs tiesiog norite padaryti šį pasaulį geresne vieta. Bet, visa tai, jūs panaudojote pelno gavimo kontekste.

Todėl jūsų nenaudai mes dabar iškelsime tą sprendimo proceso dalį  ir priminsime jums apie savi-atvirumą ir jog  jūs ištiesų turėjote tą mintį, jog ištiesų padarėte tuos pareiškimus kažkur savo gyvenime ir todėl mes jus dabar kviesime ištesėti savo žodžius. O tai ką iki šiol sukūrėte kaip rūpestingumo aktą paskirstytumėte visiems po lygiai. Nuo šiol jūs busite dalis sistemos kuri bus pagrįsta tuom kas geriausia visiems ir tai tiesiog reiškia kad ir jūs nieko nestokosite.

Viskas ko jūs neteksite tai galimybės būti gobšuoliu, o visa kita jums bus pakankama, ir kas taip pat nuostabu yra tai kad jums nebereikės klaidingai kitiems save šviesti, kurti įvairiausių reklamų ar prezentacijų skirtų žmonių priviliojimui ir įtikinimui pirkti jūsų prekę.

Piniginės Lygybės Sistemoje jūs iš ties būsite laisvas tyrinėti ir atrasti tai kas jums ištikrųjų prie širdies ir tuo pačiu gal net pavyks sukurti daugiau nuostabių dalykėlių kuriais galėsite pasidalinti su visais. Jūs pagaliau turėsite laiko savo šeimai ir praleisite daugiau akimirkų su savo vaikais ir taip labiau juos pažinsite.

Taigi – Iš esmės korporacjos, verslai palaipsniui taps globalinės logistinės sistemos dalimi ir bus naudojami visų lygaus palaikymo užtikrinimui. Ir žinoma tik tam tikslui svarbios dalys bus išsaugotos, svarbios logistiniu atžvilgiu. Visą kita bus panaudota ir paversta į kokias nors pasilinksminimo formas, kaip pvz. pastatai ar panašiai, taip pat žmonių apgyvendinimui. Čia tuo atveju jei bazinės pajamų dotacijos planas dar nebus pilnai išsprendęs apgyvendinimo problemų.

Akivaizdžiai tai bus sprendimo procesas kuriame dalyvaus visi, taip pat it jus kaip buvęs korporacijos vadovas ar verslo savininkas. Ištikrųjų nesvarbu kas jūs, jūs vistiek būsite sprendimo dalis ir į jūsų rūpesčius, jei tokių turėsite bus taip pat atsižvelgta. Bus atsižvelgta kokie tie jūsų asmeniniai rūpesčiai ir ar jie jums yra svarbesni nei tai kas geriausia visiems ir jei atsaymas teigimas tai beabejo indikatorius jog egzistuoja kokia tai psichologinė problema.

Jumis dėtas  aš neskleisčiau savo baimių bei rūpesčių, tiesiog pasistengite suvokti jog jūs pelnėtės iš senosios sistemos kitų kaina. Realiai būti turtingu dabartinėje sistemoje yra kriminalis aktas ir nėra vertas pagarbos.

Taigi – Desteni – prisijunkite prie mūsų.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: