h1

Kas bus su tais kurie nenori keistis?

Taigi kaip bus elgiamasi Piniginės Lygybės sistemoje su žmogum kuris tiesiog nenori keistis, net tada kai jam suteikiama visa įmanoma grupės parama ir palaikymas?

Taigi jei asmuo kelia grėsmę visuomenei, žmonių gerovei ar kažkokių tai kitų gyvbės formų egzistavimui ir jei nėra aišku kas sukelia jo tokį elgesį – tai gali būti tam tikras fizininis negalavimas ir tokiu atveju žmogus turėtų būti laikomas už užrakintų durų – visų pirma tai jo asmeniniam saugumui nes jam akivaizdžiai nebus saugu būti tarp kitų žmonių kur jis provokuos nesklandumus ir galimus konfliktus ir kur kiti matys jį kaip grėsmę sau ir savo šeimom.

Jiems esant izoliuotiems bus atliekamas problemos išsamus studijavimas tam kad surasti efektyviausią sprendimo kelią – bus ieškoma būdų kaip greičiau žmogų integruoti atgal į bendrą visumą. Piniginės Lygybės sistemoje mes niekada neleisime žmonėms trūnyti neieškant sprendimo – tai taps didžiule užduotimi su didžiausiom pastangom išsiaiškinti problemos šaknis ir panaikinti nesklandumus tam kad gyvenimo kokybė būtų visada pati geriausia ir lygi visiems.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai kaip funkciuonuos Lygybės visuomenė eikite į mūsų tinklalapį www.equalmoney.org . Taip pat yra leidžiamos reguliariai blogų knygos kurios padės jums savi-ugdymo ir savi-supratimo lavinimo preocese.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: