h1

Kas norės studijuoti kad tapti daktaru?

Šis klausimas kyla todėl jog nuo šiol pinigai ir gera ateitis tampant daktaru nebebus daugiau motyvacija juom tapti. Ačiū Dievui nuo šiol mes turėsime daktarus kurie tikrai nori jais būti, turėsim daktarus kuriems išties rūpi kiti žmonės ir kurie turi autentišką norą jiems pagelbėti.

Dabar gi dauguma daktarų yra šioje pozicijoje vien dėl savo tėvų spaudimo, nes akivaizdžiai ši profesija užtikrina stabilią ir gera ateitį – taigi daugelis rūpestingų tėvų rūpindamiesi savo vaikais privertė juos tapti daktarais – tai nebuvo jų pačių laisvas pasirinkimas.  Taigi dauguma tokių padarytų daktarų neturi tokios užuojautos ir jausmingumo kokio reikia žmogui norinčiam išties padėti kitam įveikti sunkumas ir negalavimus.

Šiuo metu daktarai nevaidina didelės rolės gydyme – jų funkcija daugiau tarsi apskaitininkai renkantys duomenis ir jų vertė matuojami mašinom, namais ir kitais prabangiais daiktais kuriuos daktaras gali įsigyti.  Visų laimei to nebeliks ir mes turėsim sveikatos apsaugos sistemą kurios nebereikės bijoti ir žmonės galės eiti pas daktarus su pilnu pasitikėjimu jog ten yra žmogus kuriam išties rūpi jo gerovė.

Paklauskite savęs ar nenorėtumėte gyventi tokiam pasaulį kur jūs ir jūsų šeima gali egzistuoti saugiai ir be baimės

Užsukite į mūsų forumus ir prisidėkite prie naujo pasaulio greitesnio įgyvendinimo. Mūsų numatyta data šios naujos sistemos į įgyvendinimui yra 2020 metai. Aiški vizija – būkite jos dalis.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: