h1

Kas nustatys prekių bei paslaugų kainas?

Piniginės Lygybės Sistemoje kainų nebus.

Tačiau Bazinės Pajamų Dotacijos laikotarpiu už prekės ir paslaugas dar mokėti reikės, o kainos bus nustatytos tokios kurios atitiks pajamas.

Ilgainiui įvedus Piniginės Lygybės Sistemą prekių bei paslaugų kainos bus visiškai nesvarbios kadangi vertinsime tik patį gyvenimą ir viskas bus skiriama jo palaikymui. Visi esantys daiktai, prekės, paslaugos visiems bus vienodai prieinamos ir jei jūs iniciuosite kažko naujo atsiradimą turės būti pasirūpinta jog visi norintys turėtų galimybę tai taip pat įsigyti ir turėti.

Pats daiktų atsiradimas bus dėka darbo tų kurie norės kad tie daiktai egzistuotų. Tai bus jų meilės išraiška.

O pagrindinis darbas bus vykdomas konskripcijos būdu kur kiekvienas, visos sistemos labui, turės keturis metus skirti darbui. Tai turėtų būti nuostabus periodas kiekvieno jaunuolio gyvenime, kur jie kartu su bendraamžiais galės smagiai lesti laiką ir taip integruotis į visuomenę. Darbas bus maisto gamybos ar panašiose sferose kur jie išmoks ir supras kaip veikia mūsų fizinis pasaulis ir taip išvystys savyje reikiamą rūpestingumą gyvybei. Jų atpildas už darbą bus nuostabiai leidžiamas laikas bendraamžių grupėje, ir čia turbūt visi tie kurie kažką panaušaus yra patyrę ar tai mokyklos ar studijų metais supras apie ką aš kalbu. Tai bus saugi aplinka kur vyks tikras bendravimas, pažinčių kūrimas, galimai būsimo gyvenimo partnerio radybos. Tigi tai išties smagus periodas.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: