h1

Kokia bus teisingumo sistema?

Kas yra teisingumas? Teisingumas tai lygybė visiems, teisingumas tai kas geriausia visiems, teisingumas tai užkirsti kelią skriaudai, teisingumas tai užtikrinti jog visi gyvi daiktai, gyvūnai ir augalai gautų galimybę klestėti ir pilnai išreikšti savo esybę, ar tai būtų vaisių davimas kitiems maitintis, ar tai būtų pienas kuris pagirdo ištroškusį, teisingumas tai užtikrinti jog gyvybe galima būtų pasikliauti, teisingumas tai kai visi turi gerą išsilavinimą bei stogą virš galvos, ir kur kaimynas su kaimynu eina išvien.

Dėl to teisingumo sistemos, kokią mes ją žinom dabar, nebeegzistuos. Mums reikalinga nauja teisingumo sistema kuri veiktų prevencijos ir korekcijos principų, kuri užtikrintų jog bet kokiai žalai būtų užkirstas kelias prieš jai ateinant. Mes negalime laukti kol kas nors nukentės kaip tai yra dabartinėje sistemoje. Mes jau turime visas reikalingas žinias ir patirtį apie egzistuojančias problemas todėl lengvai galime sukurti būdus jų efektyviai prevencijai.

Taigi tai ir būtų teisingumas, kai galima prevencija – tam taip pat egzistuos kryžminis svarstymas bei priežiūra jog nebūtų jokio piktnaudžiavimo bet kuriame proceso etape.

Norėdami sužinoti daugiau apsilankykite mūsų puslapyje ir skaitykite kas mėnesinius blogus.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: