h1

Lyderiai ir Vadovavimas Piniginės Lygybės Sistemoje

Lyderiavimas Piniginės Lygybės sistemoje kaipo toks ir neegzistuos. Vadovavimo pozijos egzistuos paskirstymo bei administravimo sektoriuose. Narių gabumai turės būti gan gerai išlavinti, kadangi čia bus styguojama visa logistika lemianti žmonių gyvenimus. Nariai taip pat bus atsakingi už sprendimų priėmimo procesą –kur privalės organizuoti bei pateikti visus klausimus kurie turi būti adresuoti bendrai žmonių visumai, kas bus daroma naudojantis internetu pagrįsta balsavimo sistema. Taip pats bus užtikrinta jog žinios ir informacija susijusios su sprendimais visada bus prienamos visiems ir kad jos būtų kiek įmanoma išsamesnės.

Taigi visi žmonės kartu bus atsakingi už sprendimų priėmimą. Po sprendimo prasidės įgyvendinimo procesas bet prieš tai bus patikrinta ar priimtas sprendimas atitinka pagrindinį visų sprendimų kriterijų – kas geriausia visai gyvybei. Jeigu sprendimas šio kriterijaus netenkina beabejo jis negalės būti įgyvendinamas ir tada tokiu atveju bus ieškomas kitas sprendimas, kuris pagal visas mūsų esamas galimybes, geriausiai atitiks poreikius atsižvelgiant į visas gyvybės formas.

Taigi PLS neegzistuos jokia lyderystė ir jokia politinė sistema. Politika nėra naturali žmogaus dalis. Politika iš prigimties egzistuoja agvasystės, klaidinimo pavidalu ką mes galime matyti studijuodami paskutinių šimtmečių istoriją, ypatingai paskutinio šimtmečio. Dėl to – tai sistema kuri negali būti patikima, tačiau visgi mūsų Lygybės įvedimo proceso metu mes neišvengimai turėsime save integruoti į dabar egzistuojančią poilitinę sistemą reikiamiems pokyčiams atlikti. Kaip bebūtų ilgainiui politikos nebeliks, tai neišvengiama.

Taigi, asmenys atsakingi už reikiamų sprendimų pristatymą visuomenei bus kuo įvairiausi, jie bus iš visų įmanomų gyvenimo sričių, profesijų ir bus keičiami reguliariai – jie bus renkami grupės žmonių kurie susiję su išsilavinimu kur tokiu būdu bus užtikrinamas moralinis kodas – tai kas geriausia visai visuomenei – čia taip pat bus pasirūpinta jog visi ryšiai su visuomene butų visiems suprantamoje formoje ir taip visi būtų įgalinti lygiai dalyvauti ir įnešti savo indėlį teikiant pasiūlymus visose srytyse kur egzistuoja tobulimo galimybės pagerinanti visų gyvenimus.

Taigi tai rešklia jog nebus jokių lyderių, nebus jokių nobelio premijų, ar mokslinių apdovanojimų ar panašių nesąmonių nes jūsų veiksmai bus pagrįsti suvokimu jog jūs gerbiate gyvenimą ir kad išties esate dėkingas už faktą jog esate gyvas. Ir jūsų dėkingumo išraška bus jūsų efektyvus dalyvavimas sistemoje.

Ir taip jūs ištikrųjų sukursite aplinką pagrįstą meilės ir dieviškumo idėjomis kurias taip aukštino įvairūs šventi raštai ir žmonės, tik šį kartą tai bus praktiškas šių idėjų įgyvendinimas o ne teorinis tuščiažodžiavimas. Taip mes sukursime pasaulį kur jūs norėsite atsivesti savo vaikus, anūkus ir proanūkius žinodami jog jie bus saugūs ir galės stebėtis bei džiaugtis šiuo nuostabiu reginiu visatoje.

Prisijunkite prie mūsų, užsisakyte regulariai atnaujinamomis žiniomis, apie žmonių keitimosi procesais kur jie prisitaiko prie naujojo pasaulio kurį mes kuriame savyje.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: