h1

Privalomas išsilavinimas visiems

Taigi klausimas – ar tai bus reikalinga?

Tiesiog pažvelkime į savo paties gyvenimą – mes atėjom į šį pasaulį nemokėdami jokios kalbos, be sugebėjimo skaičiuoti, nežinodami kaip bendrauti, nemokėdami skaityti ir rašyti. Viso šito jūs turėjote būti mokomas.

Ir jeigu jūs neturi gero išsilavinimo dėlto jog jo atsisakėte – paklausite kas gi šioje situacijoje praranda daugiau  – žinoma jūs. Ir pažvelkite kiek žmonių šiame pasaulyje atsisako išsilavinimo – atsisako gauti pagalbos, vien dėl savo didžiulio ego kur jie tiki jog viską gali patys. Bet šių dalykų jūs patys negalite savęs išmokyti – turite suprasti jog šie dalykai egzistuoja dėlto jog juos jau kažkas žinojo prieš jus ir jūs niekada nebūsite pirmas kai kalba eina apie kalbos žinojimą, matematiką, mokslą, žodžius, mąstymą, rašymą, skaitymą – visur kažkas jau buvo prieš jus ir todėl kas gali būti žinoma jau yra žinoma.

Vienintelis kas gali pasikeisti – tai tarpusavio santykiai ir mes čia kaiptik siūlome naują santykiavimo būda jei galima taip išsireikšti – tai lygybės santykiai, tai daug geriau nei dabartiniai vergijos santykiai kur egzistuoja ponas ir tarnas. Taigi mes sakome jog tai visiškai nepriimtina nes būtent tai yra dabartinės sistemos pagrindas. Vėlgi mes siūlome lygybės sistemą kur kiekvieno pareiga gauti išsilavinimą ir tiesiog tapti geriausiu kuom galima tapti. Aišku čia turime suprasti jog ne visų yra vienodi mokymosi gabumai – bet čia tik laiko klausimas, vienam reikia daugiau laiko kitam mažiau bet galų gale visi vienodai gali išmokti skaityti, rašyti ar skaičiuoti ar bet ką kitą kas kurstys jūsų vaizduotę.

Taip tai bus galima, jei žinoma tai nebus kažkas kas yra sveiko supratimo normose, o ne tiesiog jūsų ego. Žinoma per ateinančius dešimt metų kur mes išpublikuosime savo tyrimų duomenis apie fizinę psichologiją – čia mes įgysime galimybe pamatuoti bet kokio žmogaus psichologinę būseną. Taigi jeigu jūs pradėsite elgtis egoistiškai ir jūsų energetiniai elgesio šablonai rodys tam tikras smurtavimo ar šiurkštumo žymes mes galėsime fiziškai tai pamatuoti – ir tada, su visais įkalčiais, jums beliks tik pasitaisyti.

Taigi apibendrinant – išsilavinimas kaip prievolė yra pirmaeilio svarbumo reikalas bet kokioje sistemoje. Tai nebuvo šios dabartinės kapitalistinės sistemos rūpestis ir todėl taip susikūrė visuomenė kurioje daugiau tarnautojų, vergų, negu išsilavinusių, galią turinčių žmonių. Jei visi būtų lygiai gerai išsilavinę tokia sistema kokia ji yra dabar nebūtu įmanoma. Ir jūs šiuo metu galite stebėti kaip riaušėse dalyvauja žmonės su labai geru išsilavinimu , jie negali gauti darbo – ši problema egzistuoja todėl kad nėra pakankamai žmonių su ekonomine gali ir visa tai dėl  išsilavinimo. Mes šiuo metu esame pasiekę tarsi sotumo tašką tame kas šiuo metu mums prieinama ir įmanoma.

Taigi išsilavinimas dabar turės tapti visai kažkas naujo – aišku pirminiai dėstomi dalykai bus skaitymas, rašymas, iškalba, muzika, aplinkos studijavimas taip pat galbūt tėvystė, kur reikalingas tinkamas požiūris ir auklėjimas apie seksualinius dalykus. Ir čia ypatingai reikia išvengti tos klaidos kur seksualumo tema buvo tarsi tabu kuri sukūrė tik dar didesnį norą ir visokias kitokias problemas – visa tai turės būti pakoreguota.

Taigi matote – išsilavinimas yra raktas į lygybę.

Prisijunkite prie mūsų.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: