h1

Žiniasklaida ir Lygybės sąvokos platinimas

Taigi kodėl mes nesinaudojame visuomeninės žiniasklaidos priemonėmis Lygybės žinios ir suvokimo platinimui ?

Labai paprasta – tai kainuoja pinigus. Ir tuo tarpu Lygybės sąvoka nėra itin populiari, ir čia jūs galite pasižiūrėti kitus D.U.K.-us ir suprasite jog mūsų žinia yra šiek tiek baisoka, gąsdinanti ypatingai tuos kurie šiuo metu turi visą galią ir kurie savo gobšiais ir destruktyviais veiksmais stengiasi apsaugoti  bet kokia kaina savo įgytą įtaką ir galią.

Ir akivaizdžiai sąvoka  „duok kaip kad norėtum pats gauti“ nėra tai kas jiems būtu aktualu.

Taigi todėl Desteni, Piniginė Lygybė ir Gyvenimo Lygybės Fondas yra palaikomas ir remiamas tik individualių asmenų kas mėnesinėm įmokom– ar tai jiems dalyvaujant Desteni I Procese, ar tai perkant tiriamąją medžiagą, blogų formoje, kurie leidžiami kas mėnesį.

Ir tai yra pagrindinis įplaukų šaltinis. Neegzistuoja jokia parama iš vyriausybės šaltinių ar korporacijų ar nepelno organizacijų.

Mes tiesiog paprasti žmonės, kartu susijungę i grupę stumiame į priekį šį procesą. Laikui bėgant, bei augant įplaukoms be abejonės mes pradėsime naudotis žiniasklaida ir bet kuriomis kitomis priemonėmis lygybės žinios skleidimui. Naudosimės televizija, kursime dokumentinius filmus – visa tai be abejo yra biudžeto reikalas.

Taigi jei jūs norite būti sprendimo dalis, prisijunkite prie mūsų, paremkite pirkdami knygas, registruokitės DIP kursams – tapkite mūsų bendražygiais, kad galėtume kuo greičiau ir plačiau skleisti lygybės žinią.

Kolkas laiko skalėje mes esame numatę 2020 metus. Atsižvelgiant į tai tiek laiko mums reikia kad surinktume pakankama kiekį pinigų reikalingų tinkamai reklamai, ir apmokymams. Akivaizdžiai kuo daugiau pinigų turėsime tuo greičiau žinia sklis.

Todėl Prisijunkite

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: